masz pytanie ?
biuro@cuentas.pl

10 letnie doświadczenie

Nasze biuro rachunkowe od ponad 10 lat oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia. Oferowane przez nas usługi dopasowywane są indywidualnie do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jesteśmy dyspozycyjni, kompetentni, służymy radą

Wszyscy nasi Klienci mają bezpośredni osobisty kontakt z naszymi księgowymi. Nasz personel jest dyspozycyjny i służy poradami oraz pomocą w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw księgowo - rachunkowych, kadrowo - płacowych oraz podatkowych.

Załatwimy sprawy w urzędach dla Ciebie !

Mając na uwadze brak czasu naszych Klientów załatwiamy za nich sprawy w Urzędach w ramach udzielanych nam pełnomocnictw.

Nasze biuro spełnia wymogi ochrony danych osobowych

Dane i informacje przekazywane do naszego biura są bezpieczne - dane osobowe Klientów, ich pracowników i Kontrahentów są przetwarzane zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2016 poz. 922). Posiadamy opracowaną i wdrożoną Politykę Bezpieczeństwa i Instrukcję Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych. Pracujemy wyłącznie na oprogramowaniu spełniającym wymogi przepisów w zakresie ochrony danych osobowych.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej

Posiadamy polisę OC działalności gospodarczej dla biur rachunkowych. Wszystkie wykonywane przez nas czynności podlegają ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów

Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 20271/2007. Stale poszerzamy swoją wiedzę merytoryczną uczestnicząc w różnych szkoleniach z zakresu naszej dziedziny.

Zapraszamy do współpracy

-->